فیزیوتراپی در مشهد

فیزیوتراپی علمی است که هدف آن کمک به افراد برای بازیابی حرکت و عملکرد است. فیزیوتراپی می تواند به فرد کمک کند تا از صدمات، ضربه، بیماری یا هر ناتوانی دیگری که به درد یا محدودیت در فعالیت های روزمره مربوط می شود، بهبود یابد.

فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست هایی ارائه می شود که از طریق معاینه، تشخیص، پیش آگهی، آموزش بیمار، مداخلات فیزیوتراپی، توانبخشی، پیشگیری از بیماری و ارتقای سلامت، سلامتی را ارتقا، حفظ یا بازیابی می کنند.

فیزیوتراپی به افراد کمک می‌کند تا در محل کار خود بمانند و در عین حال به او کمک می‌کند مستقل بماند و رویکردی «کل فرد» به سلامت و سرخوشی در سبک زندگی عمومی خود دارد.

هدف اصلی فیزیوتراپیست کمک به بیمار برای مدیریت درد، پیشگیری از بیماری ها و بازگرداندن سلامت و تناسب اندام است.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی ادیب (فیزیوتراپی در مشهد)خدمات تخصصی فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی و پیشرفته ترین تجهیزات درمانی ارائه می دهند.

حوزه های تخصصی فیزیوتراپی در مشهد

زمینه اسکلتی ـ عضلانی. فیزیوتراپی با آسیب های مربوط به استخوان ها، مفاصل و ماهیچه ها سروکار دارد و به درمان مشکلاتی همچون بیرون زدگی و آسیب دیسک ها ، تنگی کانال نخاعی ، شکستگی ها و دررفتگی ها ، سندرم شانه منجمد ، پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن ، سندرم تونل کارپال ، آسیب های ورزشی همچون پارگی مینیسک زانو و …

زمینه نورولوژی. فیزیوتراپی با توانبخشی بیماران در حال بهبودی از اختلالات عصبی مانند سکته مغزی، زوال عقل، بیماری پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس، جراحی مغز و غیره سروکار دارد.

توانبخشی کودکان مربوط به ناتوانی های عصبی مانند فلج مغزی، سندرم ها، اختلالات اوتیسم و ​​سایر اختلالات مشابه است.

فیزیوتراپی کف لگن که به درمان مشکلات ناشی از ضعف یا اختلال در عملکرد عضلات کف لگن می پردازد.

فیزیوتراپی سالمندان که به توانبخشی سالمندان و بهبود کیفیت زندگی آن ها می پردازد.

فیزیوتراپیست چه می کند؟

فیزیوتراپیست متخصص مراقبت های بهداشتی است که با بیمارانی با انواع اختلالات یا محدودیت ها کار می کند.

فیزیوتراپیست با بیماران همکاری می کند تا به آنها در کاهش درد، مدیریت تحرک، ایجاد تعادل و عملکرد در الگوهای حرکتی طبیعی کمک کند.

فیزیوتراپیست ها برای ایجاد برنامه های سفارشی برای بازیابی هر چه بیشتر توانایی عملکردی و حرکت بیماران، در تمام مراحل زندگی، در هر سنی آموزش دیده اند.

فیزیوتراپیست ها در عمل بالینی، بیماران را از طریق آموزش، آگاهی، توانمندسازی و مشارکت در درمان، درگیر مراقبت از خود می کنند.

علاوه بر این، فعالیت فیزیوتراپیست شامل تحقیق، آموزش و مدیریت سلامت است. فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مراقبت اولیه یا همراه با سایر خدمات پزشکی ارائه می شود.

تکنیک های فیزیوتراپی رویکردهای کل نگر برای درمان نه تنها جنبه های فیزیکی زندگی بیمار، بلکه بخش عاطفی، روانی و اجتماعی زندگی او هستند. علاوه بر این فیزیوتراپیست بیمار را تشویق می کند تا در مراقبت های خود شرکت کند.

هدف اصلی فیزیوتراپیست بهبود حرکت، سلامت و کیفیت زندگی بیمار است. آنها در تمام مراحل مراقبت های بهداشتی کار می کنند. آنها درمان می کنند، مداخله می کنند، آموزش می دهند، توانبخشی می کنند، از عود پیشگیری می کنند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در مشهد – فیزیوتراپی خوب در مشهد – لیزر پرتوان در مشهد – لیزر درمانی در مشهد – لنفوتراپی در مشهد – بیوفیدبک در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید